Drukuj
Kategoria: Dla rodziców
Odsłony: 931

Plan dowozów

Dowóz dzieci do szkoły

Poniedziałek – Piątek
Niedźwiadki 07:30
Dębionka 07:32
Kubeczki 07:34
Sworowo I 07:37
Sworowo 07:39
SP Chojno 07:47


Podborowo 07:52
Podborowo II 07:53
Chojno - Bloki 08:03
SP Chojno 08:04

Odwozy

Poniedziałek, Środa

Autobus A1
SP Chojno 12:45
Chojno - Bloki 12:46
Podborowo II 12:56
Podborowo 12:57


SP Chojno 13:02
Sworowo 13:10
Sworowo I 13:12
Kubeczki 13:15
Dębionka 13:17
Niedźwiadki 13:19

Autobus A2
SP Chojno 15:25
Chojno - Bloki 15:26
Podborowo II 15:36
Podborowo 15:37


SP Chojno 15:42
Sworowo 15:50
Sworowo I 15:52
Kubeczki 15:55
Dębionka 15:57
Niedźwiadki 15:59

Wtorek, Czwartek

Autobus A1
SP Chojno 14:35
Chojno - Bloki 14:36
Podborowo II 14:46
Podborowo 14:47


SP Chojno 14:52
Sworowo 15:00
Sworowo I 15:02
Kubeczki 15:05
Dębionka 15:07
Niedźwiadki 15:09

Piątek

Autobus A1
SP Chojno 12:45
Chojno - Bloki 12:46
Podborowo II 12:56
Podborowo 12:57


SP Chojno 13:02
Sworowo 13:10
Sworowo I 13:12
Kubeczki 13:15
Dębionka 13:17
Niedźwiadki 13:19

Autobus A2
SP Chojno 14:35
Chojno - Bloki 14:36
Podborowo II 14:46
Podborowo 14:47


SP Chojno 14:52
Sworowo 15:00
Sworowo I 15:02
Kubeczki 15:05
Dębionka 15:07
Niedźwiadki 15:09